Dolní Jablonná 2026, (Havlíčkův Brod)
| ID FireSport: | 29190 |
| Kategorie: | Muži |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Souřadnice: | 49°33*14*N,15°43*43*E |
| PSČ: | 582 22 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,94 | 18,05 | 18,05 | 2026/08/15 | |
| 2. | Smilov | Havlíčkův Brod | 18,36 | 18,45 | 18,45 | 2025/08/23 | A |
| 3. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,49 | 18,35 | 18,49 | 2026/06/13 | |
| 4. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,45 | 18,55 | 18,55 | 2026/06/13 | B |
| 5. | Nové Veselí | Žďár nad Sázavou | 18,68 | 18,80 | 18,80 | 2026/08/01 | |
| 6. | Uhelná Příbram | Havlíčkův Brod | 18,18 | 18,81 | 18,81 | 2025/06/28 | A |
| 7. | Smilov | Havlíčkův Brod | 18,63 | 18,85 | 18,85 | 2025/08/23 | B |
| 8. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 18,89 | 18,84 | 18,89 | 2026/08/02 | |
| 9. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,33 | 18,95 | 18,95 | 2026/07/11 | |
| 10. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,86 | 18,96 | 18,96 | 2025/07/12 | A |
| 11. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 19,20 | 18,48 | 19,20 | 2026/06/14 | B |
| 12. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 19,27 | 19,29 | 19,29 | 2025/06/15 | |
| 13. | Smilov | Havlíčkův Brod | 19,41 | 18,54 | 19,41 | 2026/08/22 | B |
| 14. | Smilov | Havlíčkův Brod | 18,57 | 19,55 | 19,55 | 2026/08/22 | |
| 15. | Batelov | Jihlava | 19,56 | 18,58 | 19,56 | 2026/08/08 | |
| 16. | Batelov | Jihlava | 19,65 | 18,75 | 19,65 | 2026/08/08 | B |
| 17. | Kynice | Havlíčkův Brod | 19,68 | 19,49 | 19,68 | 2025/08/30 | A |
| 18. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 19,60 | 19,90 | 19,90 | 2026/08/02 | B |
| 19. | Uhelná Příbram | Havlíčkův Brod | 18,29 | 19,96 | 19,96 | 2026/08/29 | B |
| 20. | Seč | Chrudim | 18,76 | 20,04 | 20,04 | 2025/06/07 | A |
| 21. | Kynice | Havlíčkův Brod | 19,53 | 20,05 | 20,05 | 2024/08/31 | A |
| 22. | Pohled | Havlíčkův Brod | 20,08 | 18,85 | 20,08 | 2026/08/15 | B |
| 23. | Nevcehle | Jihlava | 18,40 | 20,16 | 20,16 | 2025/07/19 | |
| 24. | Krasonice | Jihlava | 18,85 | 20,23 | 20,23 | 2026/06/27 | |
| 25. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 19,91 | 20,49 | 20,49 | 2025/07/05 | B |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/08/15 | Pohled | HBHL | 18,05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 8. | 8 | | |
| 2026/06/13 | Nová Ves u Světlé | HBHL | 18,49 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 7. | 9 | | |
| 2026/08/01 | Nové Veselí | ŽL | 18,80 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 7. | 4 | | |
| 2026/08/02 | Radostín nad Oslavou | ŽL | 18,89 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 11. | 0 | | |
| 2026/07/11 | Kámen | HBHL | 18,95 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 8. | 8 | | |
| 2026/08/22 | Smilov | HBHL | 19,55 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 13. | 3 | | |
| 2026/08/08 | Batelov (SDH Milíčov) | HBHL | 19,56 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 15. | 1 | | |
| 2026/06/27 | Krasonice | PLPU | 20,23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 18. | 0 | | |
| 2026/07/25 | Kynice | HBHL | 20,70 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 18. | 0 | | |
| 2026/05/30 | Habry | HBHL | 21,96 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 13. | 3 | | |
| 2026/06/06 | Seč | HBHL | 30,71 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 28. | 0 | | |
| 2026/07/05 | Žižkovo Pole | HBHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 26. | 0 | | |
| 2026/08/29 | Uhelná Příbram (SDH Petrovice) | HBHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 18. | 0 | | |
| B | 2026/06/13 | Nová Ves u Světlé | HBHL | 18,55 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 8. | 8 | |
| B | 2026/06/14 | Maršovice | EXČR | 19,20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 28. | 0 | |
| B | 2026/08/22 | Smilov | HBHL | 19,41 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 12. | 4 | |
| B | 2026/08/08 | Batelov (SDH Milíčov) | HBHL | 19,65 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 16. | 0 | |
| B | 2026/04/04 | Telč | FSEU | 19,80 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 12. | 0 | |
| B | 2026/08/02 | Radostín nad Oslavou | ŽL | 19,90 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 12. | 0 | |
| B | 2026/08/29 | Uhelná Příbram (SDH Petrovice) | HBHL | 19,96 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 10. | 6 | |
| B | 2026/08/15 | Pohled | HBHL | 20,08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 18. | 0 | |
| B | 2026/07/25 | Kynice | HBHL | 23,37 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 20. | 0 | |
| B | 2026/07/05 | Žižkovo Pole | HBHL | 24,42 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 21. | 0 | |
| B | 2026/08/01 | Nové Veselí | ŽL | 27,20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 10. | 1 | |
| B | 2026/08/30 | Zderaz | EXČR | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 42. | 0 | |
| B | 2026/08/09 | Stará Říše | EXČR | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 33. | 0 | |
| B | 2026/07/11 | Kámen | HBHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 27. | 0 | |
| B | 2026/05/30 | Habry | HBHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 22. | 0 | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
16. místo HBHL 202412. místo HBHL 202517. místo HBHL 202513. místo HBHL 202616. místo HBHL 2026
Havlíčkobrodská liga
Tým: Dolní Jablonná , nejlepěí čas: 18,05 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 32 počet výsledků: 10x
Pelhřimovská liga
Tým: Dolní Jablonná , nejlepěí čas: 20,23 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Žďárská liga
Tým: Dolní Jablonná , nejlepěí čas: 18,80 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 4 počet výsledků: 2x
Extraliga ČR
Tým: Dolní Jablonná B, nejlepěí čas: 19,20 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 3x
Fire Sport Results
Tým: Dolní Jablonná B, nejlepěí čas: 19,80 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Havlíčkobrodská liga
Tým: Dolní Jablonná B, nejlepěí čas: 18,55 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 18 počet výsledků: 9x
Žďárská liga
Tým: Dolní Jablonná B, nejlepěí čas: 19,90 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 1 počet výsledků: 2x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazy| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
|---|---|---|---|
| SDH Dolní Jablonná (Maňura) | https://www.instagram.com/sdh_dolnijablonna/ | HBHL | |
| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2026
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















